IamBodrum Arama

Bodrum'da Model Tekne Keyfi
07-05-2012  Okuma Sayısı : 1415


Bodrum'da Model Tekne Keyfi

Model tekneler motor tutkunları için keyifli zaman geçirmelerini sağlayacak zevkli bir hobi. Bununla ilgili olarak yarışmalar düzenlenmektedir. Model tekne yarışları da günümüzde oldukça popüler yarışmalar arasında yer alıyor.

model-tekneBodrum, deniz tutkunlarının vazgeçemediği tatil yerlerinin başında geliyor. Gece hayatı kadar güneşi ve denizi ile de insanları kendine hayran bırakan Bodrum’da model tekne kullanmak ayrı bir keyif. Model tekne kullanmanın da kendine has bir takım uyulması gereken kuralları var.

Model tekneler elektrikli tekneler, normal motorlu tekneler ve yakıtlı tekneler olmak üzere üç farklı gruba ayrılır. Hangi tekneyi seçerseniz seçin, model tekne kullanabilmek için hakimiyet yeteneğinizin son derece gelişmiş olması gerekir. 

Model model farklılık gösteren tekneler arasında 30-35 mil hıza çıkabilenleri var. Model teknelerinizle Bodrum sahillerinde keyifli bir zaman geçirmek için seçmeniz gereken tekenin özelliklerini ve uyulması gereken kuralları uzmanlar iambodrum.tv takipçileri için anlattı.